Kosmetická péče

Kosmetické ošetření pleti
 
 
Nabízíme Kompletní přístrojové ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí galvanickou žehličkou zn.Nuskin.
Čištění, tonizace, vyhlazení vrásek, omlazení pleti Včetně úpravy obočí, depilace, je pod ...
Pracujeme s kosmetikou profesionálů
Nabízíme:
  úprava obočí... číst dál

Galvanická žehlička Nuskin

číst dál

Celebrity, které žehlí...

Vidíte? Takhle SKVELÉ vypadají holywoodské hvězdy Díky galvanické žehličce  Galvanická Sp. Veri originálu, protože funguje!

Sophia Loren
Sophia Loren nikdy nepodstoupila facelift. Na Její tváři můžete Jasně Vidět, Jak JE svěží a zářivá. Pokud chcete i po 70ti letech vypadat TaKé Tak Dobře... číst dál

Připravte si pleť.masku

Problematická pleť Mastná
Citronová maska ​​ke stažení pórů
Přísady:
1 citrón 1 lžíce medu 1 lžíce tvarohu Citrony osvěžují pleť, regulují látkovou výměnu MAJÍ vypínací efekt. Citronová Šťáva Má SKVELÉ stahující bělící účinky, JE Tedy vhodná Hlavně pro mastnou pleť.Na masku potřebujeme 1... číst dál

Jaký jste barevný typ

Abyste se dokázala Správně nalíčit, co by Åby Zvolene BARVY harmonizovaly s barvami, Které JSOU VÁM Vlastní, JE Důležité vědět, ke kterému barevnému typu patříte. Kazda žena by Mela přinejmenším vědět, jestli JE Teplý, Studený Nebo barevný typ.
Barevné Typy rozlišujeme stejně Jako Roční období... číst dál

Úprava obočí

Upravené obočí rámuje tvář, zvýrazní Vaše oči. Málokterá z Nás Má pivo správnou barvu, TVAR na šířku. S rostoucím věkem navíc obočí řídne. Poradíme vám doplněk, Jak Toho dosáhnete dokonalého i vy, popřípadě si Zavolejte uděláme až Za Vas :) 
Možná jste si svého obočí doted moc nevšímala... číst dál

SKIN UP

Co je to SKIN UP? 
SKIN UP je ultrazvukový anti-aging nano spray.
Revoluce v hydrataci pleti 

SKIN UP je inovativní elektronický přístroj velikosti menšího mobilního telefonu, který můžete mít celý den po ruce a během 30 vteřin osvěžit unavenou rozpálenou pleť jemnou chladivou mlhou.
... číst dál